سفارشات ثبت شده از تاریخ 28 اسفند تا 5 فروردین در تاریخ 6 فروردین 1401 ارسال می گردد

آوای تجارت جوانان

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

روش های پرداخت

برای سهولت در خرید برای مشتریان عزیز آوای تجارت جوانان، سه راه متفاوت برای پرداخت در نظر گرفته ایم که می توانید از هر کدام از این روش ها متناسب با مقدار خرید و محل زندگی خود استفاده نمایید.

امکان پرداخت در محل

برای سهولت کار و خرید مشتریانی که توانایی پرداخت آنلاین ندارند امکانی فراهم شده تا مشتریان بتوانند به راحتی محصول خود را انتخاب کرده و مبلغ آن را درب منزل پس از تحویل کالا از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت نمایند.


* از آنجایی که سفارشات شهرستان با پست یا تیپاکس و روش های دیگر ارسال می‌شود امکان پرداخت در محل فقط برای مشتریان شهر تهران امکان پذیر است و همچنین حداقل مبلغ خرید برای استفاده از این گزینه (پرداخت در محل) بالای 200 هزار تومان است

امکان پرداخت آنلاین

تمام مشتریان سایت می‌توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و با استفاده از همه کارت های عضو شتاب و با داشتن رمز دوم (پویا) سفارشات خود را پرداخت کرده و سفارش خود را بعد از پرداخت پیگیری نمایند.

امکان پرداخت کارت به کارت

آوای تجارت جوانان روش دیگری را برای سهولت کار مشتریانی که نمی توانند از روش های ذکر شده استفاده کنند فراهم کرده است، امکان پرداخت بصورت کارت به کارت برای همه مشتریان وجود دارد که در این روش بعد از ثبت سفارش و ارسال اطلاعات فیش واریزی برای اپراتورهای مجموعه، سفارش شما نهایی می‌شود.

برند های محبوب

توجه

سفارشات ثبت شده از تاریخ 25 اسفند به بعد در تاریخ 15 فروردین پردازش و ارسال می شوند.

0