سفارشات ثبت شده از تاریخ 28 اسفند تا 5 فروردین در تاریخ 6 فروردین 1401 ارسال می گردد

آوای تجارت جوانان

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

روند ارسال سفارشات

با توجه به امکان خرید اینترنتی کالا از مجموعه، شما می‌توانید محصول و سفارش خود را در سراسر ایران دریافت نمایید. آوای تجارت جوانان همواره سعی بر این داشته تا با توجه به حساسیت بالای محصولات، سفارشات را با بهترین بسته بندی و مطمئن ترین روش ارسال به دست مشتریان گرامی برساند. سفارشات با هماهنگی مشتری ارسال می‌گردد و شرایط ارسال در تهران و شهرستان ها به شرح زیر است:

ارسال در تهران

ارسال از طریق پست یا تیپاکس: کلیه سفارشات حومه تهران و شهرستان های اطراف روز بعد از تکمیل سفارش از طریق پست ارسال می‌شود.


ارسال از طریق پیک: در صورت حضور گیرنده در محدوده تهران سفارشات با پیک و 1 تا 4 ساعت بعد از تکمیل سفارش انجام می‌شود.

ارسال به شهرستان

ارسال از طریق پست یا تیپاکس: سفارشات از طریق پست یا تیپاکس ارسال می‌شوند. برای سفارشات کمتر از 2 میلیون تومان، زمان ارسال مرسولات 1 روز بعد از تکمیل سفارش خواهد بود و حداکثر تا 4 روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید و هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشد .

ارسال از طریق تیپاکس: روش ارسال سریع از طریق تیپاکس است که در این صورت سفارشات 24 تا 48 ساعت کاری بسته به میزان مسافت به دست مشتریان خواهد رسید .

ارسال از طریق باربری: اگر به دلیل حجم و وزن بالای کالا امکان ارسال پستی فراهم نباشد و یا به در خواست مشتری ارسال از طریق باربری انتخاب شود مرسوله از طریق باربری مطمئن با بسته بندی ایمن ارسال خواهد شد و هزینه ارسال آن بر عهده مشتری است.

ارسال هوایی: در صورتی که مدت زمان ارسال کالا مهم باشد و هیچ کدام از روش های ذکر شده ممکن نباشد سفارشات بصورت هوایی ارسال می‌شود که در این صورت هزینه ارسال با توجه به وزن کالای خریداری شده به عهده مشتری است.

هزینه بازگشت کالا

در صورتی که آوای تجارت جوانان در ثبت سفارش و ارسال قصوری انجام داده باشد یا محصول معیوب باشد هزینه برگشت کالا بر عهده آوای تجارت جوانان است و در غیر اینصورت هزینه متوجه مشتری است

برند های محبوب

توجه

سفارشات ثبت شده از تاریخ 25 اسفند به بعد در تاریخ 15 فروردین پردازش و ارسال می شوند.

0