معرفی برند آربور

برند آربور (Arbor)

Arborr

Arbor Collective برند اسکیت بورد، اسنوبرد و لباس است. آن‌ها از سال 1995 شروع به کارکردند و از آن زمان به بعد با سخت‌کوشی، تعهد به محیط ‌زیست و اشتیاق آن‌ها به کار باکیفیت، به یک شرکت بانفوذ امروزی تبدیل‌شده‌اند. تعهد آن‌ها به صنایع‌دستی درجه‌یک و محصولات با عملکرد بالا، تولیدشده با توجه به محیط‌زیست و ساخته‌شده فقط با استفاده از مواد پایدار، آن‌ها را به برند یکه‌تاز در پیشبرد حفظ کره زمین می‌کند.

Arbor Collective برای اسکیت بورد و اسنوبرد خود، زندگی و نفس می‌کشد. آربور برای اطمینان از اینکه می‌توانید بهترین اوقات را فقط در اسکیت بورد و اسنوبردهای آن‌ها تجربه کنید، همیشه به دنبال چگونگی بهبود هر چه بیشتر آن‌ها هستند. مهم نیست جاده‌ای که به آنجا می‌رسد طولانی، سخت یا پیچیده است، با آربور از هرلحظه از آن لذت می‌برد. تفکر روبه‌جلو Arbor درزمینهٔ طراحی و مهارت ساخت، نیاز شمارا برای داشتن بهترین اسکیت بورد و اسنوبرد ممکن در بازار را تضمین می‌کند.


آربور در سال 1995 نام تجاری خود را با تولید اسنوبردهای دستی باکیفیت از مواد پایدار، با الگوبرداری از تجربه سایر شرکت‌ها و اتکا به قدرت طراحی خود همراه با بالا بردن عملکرد و شعار حفاظت از محیط‌زیست وارد عرصه رقابت شد و توانست کیفیت و قدرت خود را به رخ رقبا بکشد.


با اضافه کردن خط تولید اسکیت برد در سال 1998، مأموریت و امید آربور این بود که دیگران را برای مشارکت در محافظت از کره زمین مشارکت دهند. آن‌ها آرزو داشتند با تبدیل اسنوبردهای ساخته‌شده از چوب باکیفیت خود به اسکیت بردهای بدیع و جالب، روشی جدید را اثبات نمایند.


Arbor Collective با توجه ویژه به طبیعت با ترکیب کردن افکار طراحان خود با هنرمندان و صاحب‌نظران و القا کردن هدف مشترک ببین آن‌ها توانست به بازار جهانی نشان دهد که ساخت محصولات دست‌ساز باکیفیت به همراه عملکرد بالا می‌تواند همراه با پایداری باشد.


نگاه ویژه آربور به طبیعت از روز اول با کمک‌های مالی که به جنگلبانان پرداخت کرد نشان داد که در ابتدا، کمک‌های مالی آن‌ها به جنگل‌های Koa هاوایی بود. آربور این روش را برای بازگشت به دنیای زیباتر را ریشه ورزش موج‌سواری، اسکیت و اسنوبرد می‌داند. آربور این برنامه را “Returning Roots” می‌نامد و آن‌ها امیدوارند که مارک¬ها و شرکت‌های بیشتری را دریافتن تعادل مهم در استفاده از مواد پایدار، همان‌طور که برای محصولات اسکیت بورد و اسنوبرد خوددارند، همراه کنند.


همان‌طور که Arbor Collective می‌گوید، «به مکان‌های بلند در جاده‌های باریک»

بیشتر بخوانید: معرفی برند اوکلی

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لینک کوتاه این مطلب

دسته بندی مقالات

جدیدترین مقالات

×

سلام!

پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید محصولات، استعلام موجودی و قیمت هستیم.

× مشاوره آنلاین
0